KACPA Challenge w Żyrardowie

KACPA Challenge w Żyrardowie

18 listopada 2017r na terenie obiektu sportowo - rekreacyjnego AQUA w Żyrardowie przy ul. Jodłowskiego 25/27 odbędzie się kolejna edycja bezpłatnej imprezy sportowej KACPA CHALLENGE, która w Żyrardowie gościć będzie po raz drugi. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Żyrardowa Wojciech Jasiński.

 Zawody mają charakter bezkontaktowej, indywidualnej rywalizacji dzięki czemu wziąć w nich może udział niemal każdy bez względu na umiejętności, jedyny, prócz rejestracji, warunek który trzeba spełnić to ukończone 9 lat. Górnej granicy wieku nie ma, gdyż to impreza multipokoleniowa - do tej pory najstarszy partycypant miał 67lat !!!! Trwają zapisy, i w związku z tym warto dodać iż każdy z uczestników dostanie pamiątkową koszulkę, a najlepsi otrzymają cenne nagrody.

Imprezę prowadzi jej pomysłodawca Kacper "KACPA" Lachowicz, trener i konferansjer, bliski współpracownik Marcina Gortata. Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji będą Kasia Dulnik- mistrzyni Europy z 1999roku, Cezary Trybanski - pierwszy Polak w NBA oraz reprezentacja Polski w koszykówce na wózkach.

Wstęp i udział BEZPŁATNY!

Start imprezy 11:00

Rejestracja poprzez formularz TUTAJ

Impreza dofinansowana ze środków Miasta Żyrardowa.