Doświadczenie

TWOJE WYDARZENIE — Moja charyzma

Kacper zdobył również doświadczenie w prowadzeniu imprez charytatywnych, koncertów, wydarzeń medialnych z wielu branż i innych eventów jak STREFA SPEŁNIONYCH MARZEŃ ASUS z udziałem gwiazd z pierwszych stron gazet. Pomaga zmieniać nastawienie ludzi do sportu, co przekłada się również na inne aspekty ich życia codziennego.
 • Play Bitwa Miast (2015)
 • Reebok Fitness Camp (2016)
 • Pepsi Wyzwanie Smaku (2015)
 • Marcin Gortat Camp (od 2010)
 • Energa Basket Cup (od 2013)
 • Asus Strefa Spełnionych Marzeń (2014)
 • REEBOK TIRE FLIP (2015)
 • BREMER EUROPEAN SQUASH CLUB CHAMPIONSHIPS (2015)
 • TAURON BASKET LIGA POLSKO CZESKI MECZ GWIAZDY (2013)

Oferta

Serdecznie zapraszam do kontaktu z moim managerem, gdyż cena prowadzenia imprezy ustalana jest indywidualnie, zdefiniuj wielkość imprezy wg kryteriów obok.
 • ­rangi wydarzenia
 • ­czasu trwania imprezy
 • ­miejsca wydarzenia
Kontakt: Daniel Słowik manager +48.516.033.701 slowik@kacpa.pl

Zaufali mi


Rekomendacje

(…) doceniając profsjonalizm i przygotowaie merytoryczne oraz rzadko spotykaną umiejętność interakcji z publicznością, z całym przekonaniem polecamy Kacpra Lachowicza jako godnego partnera do realizacji projektów sportowych. (zobacz całość)
darek.png

Dariusz Pszczołowski

Prezes zarządu Media Sport sp. z o.o.
Kacper Lachowicz wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie jako na zleceniodawcy oraz jedym z setek kibiców zgromadzonych w hali. Jego naturalny talent do pracy z ludźmi i bogata osobowość z pewność pozytywnie wpłynęły na jakość wydarzenia. (zobacz całość)
maciej.png

Maciej Zieliński

Poseł na Sejm RP/Śląsk Wrocław
Z przyjemnością pragniemy zarekomendować Kacpra Lachowicza, który poprowadził „Strefę Spełnionych Marzeń ASUS” w Warszawie dn. 1 września 2013r. Zależało nam na znalezieniu osoby, która umiejętnie połączy profesjonalne prowadzenie imprezy z nawiązaniem naturalnego i żywego kontaktu z publicznością. Kacper wywiązał się z tego zadania znakomicie! (…) (zobacz całość)
asus.png

Monika Grabowska

PR Manager ASUS Polska sp. z o.o.
(…) z przyjemnością stwierdzamy, iż Pan Kacper wykazał się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem w tych niezwykle ważnych dla naszej Uczelni projektów. Zadowolenie ze współpracy z Panem Kacprem pozwala nam stwierdzić, iż jest to konferansjer rzetelnie realizujacy swoje zadania, tym samym godny polecenia innym organnizatorom podobnych wydarzeń. (zobacz całość)
paulina.png

Paulina Wójtowicz

dyrektor Juvenaliów UEK 2013
ENERGA BASKET CUP, którego organizatorem jest Szkolny Związek Sportowy to największy turniej mini koszykówki w Polsce, organizując jej wielki finał staraliśmy się znaleźć osobę, która poprowadzi go w taki sposób, aby zarówno dla kibiców jak i zawodników było to wydarzenie obfitujące w wielkie sportowe emocję połączone z dobrą zabawą. Udało nam się ten cel osiągnąć, między innymi dzięki poprowadzeniu imprezy przez Pana Kacpra Lachowicz, który zachęcił kibiców do żywiołowych reakcji, a młodych zawodników do walki w zgodzie z duchem sportu. (zobacz całość)
szs2.png

Dariusz Abramuk

Sekretarz Generalny Szkolnego Związku Sportowego

Reportaż